XIV Powiatowy TKCh w naszej parafii

przez | 3 listopada 2012

ks.dr M. Adamczyk

Dzisiaj w  niedzielę, 4 listopada, rozpoczyna się XIV Powiatowy Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Mottem  są słowa “Tam serce moje, gdzie Ojczyzna moja”. Kazanie na inauguracje  wygłosił ks. dr Michał Adamczyk. W mszy uczestniczyli duszpasterze  naszej parafii, przedstawiciele organizatorów, oraz wierni z naszej i innych parafii powiatu sępoleńskiego. Zapraszamy na wszystkie okolicznościowe spotkania, których program w naszej parafii podano poniżej. Poniżej też możesz odsłuchać kazanie  ks. dr M.Adamczyka

[jwplayer config=”muzyka” playlistid=”2574″]
               W piątek 9 listopada  o godz. 18:00  byliśmy uczestnikami wspaniałej wyprawy do miejsc gdzie pełnili posłanie nasi misjonarze. W tak odległy i egzotyczny dla nas świat plemion Afryki, oraz  Ameryki Południowej zabrali  nas misjonarze Ryszard Pełech ( znany naszym parafianom) i ojciec Kajetan Shalke svd .  Spotkanie  uświetniła muzycznie kenijska piosenkarka Marry.  Spotkanie odbyło się w sali kinowej MGOK w Więcborku.

Poniżej kilka fotek z tego spotkania.