Narodowe Święto Niepodległości

przez | 11 listopada 2012

 

W niedzielę 11 listopada przypadło nasze Narodowe Święto. Została odprawiona uroczysta suma w intencji Ojczyzny. W mszy uczestniczyły władze samorządowe  gminy , powiatu, parlamentu, poczty sztandarowe szkół, organizacji z terenu naszej gminy no oczywiście parafianie. Msza była celebrowana przez wszystkich naszych księży z ks. Proboszczem na czele. Kazanie wygłosił ks. Marcin

 PRZECZYTAJ KAZANIE WYGŁOSZONEGO przez ks. MARCINA BENK
ORAZ POOGLĄDAJ ZDJĘCIA Z SUMY PARAFIALNEJ, KONCERTU CHÓRU PARAFIALNEGO I WYSTĘPU MŁODZIEŻY Z “EKONOMIKA” PRZEDSTAWIAJĄCEGO  HISTORIĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
na koniec odśpiewano “ROTĘ”
          Po mszy niespodzianka był występ naszego chóru parafialnego, który wystąpił w “męskiej” wersji z koncertem pieśni patriotycznych – gratulujemy.
 OBEJRZYJ FILM Z WYSTĘPU NASZEGO CHÓRU

[jwplayer playlistid=”2570″]

Kategoria: Bez kategorii