Wielki Post w Parafii

przez | 10 marca 2019

Nabożeństwa Wielkopostne:

  • w piątek droga krzyżowa dla dzieci o godzinie 17.00, dla dorosłych po Mszy św sprawowanej o godz. 18.00 – czyli ok. 18.30.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.30.
  • Już dzisiaj zapraszamy na muzyczną drogę krzyżową, którą odprawimy w piątek, 29 marca po wieczornej Mszy św. Rozważania wszystkich stacji usłyszymy wówczas w wykonaniu chóru i orkiestry pod dyrekcją p. Mateusza Lewandowskiego z Bydgoszczy.
  • 12 kwietnia z naszej parafii po raz trzeci wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Trasę z Więcborka do Byszewa, która liczy 40 km, przejdziemy w nocy z piątku na sobotę. Naszą wyprawę rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 20:00. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się na stronie www.edk.org.pl, gdzie należy znaleźć rejon “Więcbork”. Podstawowe informacje o tej inicjatywie pojawią się na plakatach, a w przypadku dodatkowych informacji oraz pytań prosimy o kontakt z ks.Tomkiem.

Serdecznie zapraszamy!