Effatha – Kup płytę-cegiełkę i wesprzyj walkę z koronawirusem

przez | 18 kwietnia 2020

„SIEDEM” to debiutancka płyta zespołu Effatha, która składa się z niezwykle energicznych coverów znanych chrześcijańskim muzyków. Zespół pod kierownictwem ks. Tomasza Klafetki przez 4 lata ewangelizował na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego, zwłaszcza w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Więcborku. Swoją działalność młodzi muzycy rozpoczęli we wrześniu 2015 roku, a materiał na płytę był realizowany od stycznia do czerwca 2019 roku. „SIÓDEMKA” jest spełnieniem muzycznych marzeń, aspiracji oraz zamknięciem pewnego etapu działalności tej młodzieżowej grupy.

Płyta miała swoją premierę 5 kwietnia 2020 roku, w Niedzielę Palmową, w przypadający akurat XXXV Światowy Dzień Młodzieży. W związku z aktualną kryzysową sytuacją, Artyści zdecydowali się wykorzystać przygotowane przez nich dzieło na walkę z panującą pandemią koronawirusa. We współpracy z Caritas Diecezji Bydgoskiej przygotowali sposób rozprowadzania płyt, który pozwoli wesprzeć materialnie wszelkie działania pomocowe podejmowane na rzecz walki z wirusem.

Jeśli chcesz stać się posiadaczem „SIÓDEMKI” wybierz jedną z „cegiełek”:

  1. 20 zł (koszt jednej płyty)      
  2. 30 zł (płyta 20 zł + 10 zł na walkę z pandemią)
  3. 50 zł (płyta 20 zł + 30 zł na walkę z pandemią)
  4. 70 zł (płyta 20 zł + 50 zł na walkę z pandemią)
  5. 120 zł (płyta 20 zł + 100 zł na walkę z pandemią)

I dokonaj przelewu odpowiedniej kwoty na podane niżej konto:

Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A.
nr konta : 18 1600 1185 0004 0807 2566 7161 (PLN)

IBAN: PL18 1600 1185 0004 0807 2566 7161
BIC: PPABPLPK

W tytule przelewu wpisz:

Imię i nazwisko, pełny adres zamieszkania oraz ilość płyt.
Np. Jan Nowak; ul. Kolorowa 4/1; 84-567 Warszawa; 5 płyt

UWAGA: Płyta zostanie przesłana na dane podane w tytule przelewu (prosimy o sprawdzenie poprawności adresu).

Administratorem danych osobowych osób kupujących płytę jest Caritas Diecezji Bydgoskiej. Dane osobowe przekazane Caritas Diecezji Bydgoskiej przez osoby kupujące cegiełkę będą przetwarzane w celu realizacji tego dzieła. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi realizację transakcji.