Zmarł kard. Józef Glemp

przez | 24 stycznia 2013

 23 stycznia 2013 roku o godz. 21.30, w szpitalu przy ul. Płockiej w Warszawie, zmarł kard. Józef Glemp. 2 lutego obchodziłby 30. rocznicę kardynalatu. Miał 83 lata.Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie – niech spoczywa w pokoju wiecznym AMEN.  Biskup Bydgoski Jan Tyrawa zaprasza Duchowieństwo i Wiernych Diecezjan do katedry na Eucharystię w czwartek, 31 stycznia, o godz. 18.00, która będzie sprawowana w intencji zmarłego Prymasa Polski śp. kard. Józefa Glempa.                                                                                                                                                                                                                                                   

Kategoria: Bez kategorii