Uroczystość NMP Królowej Polski oraz uroczyste obchody rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

przez | 3 maja 2022

Dzisiaj przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. Została odprawiona suma w intencji Ojczyzny o godz. 11.00.,w której uczestniczyły władze samorządowe, poczty sztandarowe szkół, stowarzyszeń, chór parafialny i liczni Parafianie. Burmistrz Więcborka zaprosił na Uroczyste obchody rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, które odbyły się na Placu Jana Pawła II. Poczty sztandarowe zebrały się na placu przy Szkole Podstawowej nr 2, o 10.15 po czym przemaszerowały na Plac Jana Pawła II, gdzie zostały złożone kwiaty pod pomnikiem Orła Białego i rozpoczęły się oficjalne uroczystości, a następnie o godz. 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Dziękujemy za udział wszystkim Parafoniom. Poniżej, krótka fotorelacja.