bieżące informacje

przez | 2 maja 2013

SCHOLA

scholaNastępne spotkanie scholi 10.05.2013 r. o godzinie 15:30 w salce pod plebanią.

 

 

BIBLIA W SMS

 Jeżeli chcemy otrzymywać codziennie rano fragment Pisma Świętego w formie sms-a wystarczy wysłać IS24CL na numer 7428. Jest to usługa, która kosztuje ok. 5 zł/miesiąc. Po miesiącu sms-y przestają przychodzić, a operator przypomina o odnowieniu subskrypcji. Jest to więc bezpieczne i uczciwe. Osobiście to sprawdziłem. Ks. Marek

MOTOCYKLE

nadnoteckiesokoly Jesteśmy grupą motocyklistów zrzeszoną w Sekcji Motocyklowej Nadnoteckie Sokoły . Już od pięciu lat organizujemy uroczyste – oficjalne rozpoczęcia i zakończenia sezonów motocyklowych. Za każdym razem głównym punktem tych “imprez” jest uroczysta Msza Święta . Mszę Świętą celebrują zawsze księża – motocykliści. W trakcie mszy świętych spora ilość motocyklistów jednoczy się z Panem Bogiem poprzez przyjmowanie komunii świętej prosząc o bezpieczny sezon lub za niego dziękując.

Zapraszamy

W sobotę dnia 4 maja o godzinie 12:00 w kościele p.w. Św. Stanisława B.M. w Nakle nad Notecią z inicjatywy Nadnoteckich Sokołów odbędzie się Msza Święta w intencji bezpiecznego sezonu 2013 dla wszystkich motocyklistów .

Kategoria: Bez kategorii