Pielgrzymka do kościoła stacyjnego pw. św. Józefa w Sitnie – aktualizacja FOTORELACJA!

przez | 28 sierpnia 2021

SERDECZNIE ZAPRASZAMY na pieszą pielgrzymkę do kościoła stacyjnego pw. św. Józefa w Sitnie. W roku poświęconym Świętemu Józefowi, chcemy zapatrzeć się w Jego postać i przez niego wypraszać obfitość łask dla Kościoła i nas samych.

Trasa wynosi ok. 13km

 

Aktualizacja 28.08.2021 r.

Mija piękny dzień, poświęcony w naszej parafii w sposób szczególny Świętemu Józefowi, którego rok, z woli Ojca Świętego Franciszka, przeżywamy. Pielgrzymowaliśmy do Sitna, gdzie znajduje się jeden z Kościołów stacyjnych naszej diecezji w którym można uzyskać odpust zupełny.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej pielgrzymki. Zwłaszcza parafianom z Parafia pw. św. Józefa w Sitnietnie wraz z księdzem Proboszczem za życzliwość i gościnność, Strażakom Osp Zakrzewek za zabezpieczenie trasy pielgrzymki, chórowi Chór “Lutnia” z Więcborka za wspólną modlitwę podczas Mszy Świętej, firmie Kontakt Foto&Video za profesjonalne zdjęcia!
Bardzo dziękujemy licznej, sześćdziesięcioosobowej grupie pielgrzymów, którzy w duchu pokuty i modlitwy podjęli trud drogi!
Niech będzie Bóg uwielbiony, za piękną pogodę!
Niech będzie uwielbiona Najświętsza Bogurodzica Dziewica Maryja!
Niech będzie uwielbiony Święty Józef, Jej Przeczysty Oblubieniec!
Bóg zapłać!