Pielgrzymka do Górki Klasztornej

przez | 22 czerwca 2014

Kolejny raz z ogromnym zapałem z naszego dekanaty wyruszyła piesza pielgrzymka do Górki Klasztornej. Mimo, że po wyjściu pielgrzymów z Sępólna Krajeńskiego troszeczkę popadało nikt nie tracił radosnego nastroju. Kiedy pielgrzymi dotarli do Więcborka zostali wzmocnieni solidną ekipą naszych parafian. Grupa pielgrzymkowa liczyła około 200 osób. Modlitewny zapał mieszkańców Więcborka do końca przegnał chmury, tak że z każdym kolejnym krokiem przez chmury przebijało słoneczko. Ze śpiewem na ustach wmaszerowaliśmy w gościnne progi Góreckiego Sanktuariom gdzie w intencji pielgrzymów została odprawiona Eucharystia. Kto z nami nie był niech żałuje. Ale nic straconego za niedługo Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę na którą serdecznie zapraszamy.
ks. Marcin Wierzchosławski
Dekanalny Duszpasterz Młodzieży
zapraszam do ogladania zdjęć

Tegoroczna Pielgrzymka odbyła się pod  hasłem: “Z Maryją dziękujemy za św.Jana Pawła II – Pielgrzyma Świata.”