Narodowe Święto Niepodległości 2013

przez | 11 listopada 2013

                 11 listopada 2013 roku w kościele parafialnym w Więcborku odbyła się suma parafialna w intencji Ojczyzny. Mszę koncelebrowali nasi księża z proboszczem ks. Adamem Kątnym który wygłosił kazanie. W sumie uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu, dyrektorzy szkół z młodzieżą tych szkół, przedstawiciele organizacji pozarządowych , parafianie. Zapraszam poniżej aby zapoznać się z przebiegiem tej uroczystości. MAJmaj1`1112013Słowo Boże wygłoszone przez ks. proboszcza Adama Kątnego na okoliczność Święta Niepodległości.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”4463″] Poniżej zdjęcia z sumy parafialnej w intencji ojczyzny.

Na koniec montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku.

 

 

Kategoria: Bez kategorii