Msza święta w intencji strażaków

przez | 4 maja 2013

4 maja w naszym kościele parafialnym odprawiono  uroczystą mszę dziękczynną w intencji strażaków gminy Więcbork. Mszę odprawili ks. proboszcz Adam  Kątny, ks. Franciszek Gabor, ks. Marek Benk. W mszy uczestniczyli: pani poseł na sejm RP Iwona Kozłowska, przedstawiciele władz samorządowych powiaty i gminy na czele z radnym sejmiku M. Witkowskim,  v-ce starosta  H. Pawlina, v-ce przew. Rady S. Piłka  , przedstawiciel Burmistrza Więcborka  T. Fifielski, i władze struktur PSP i OSP z terenu powiatu i gminy na czele z komendantem PSP  L.  Grugiel i prezesem powiatowym OSP RP  M.  Kluczyńskim, Przedstawiciele BS w Więcborku z panią v-ce prezes i przewodniczącym Rady Nadzorczej,  rodziny strażaków, mieszkańcy gminy Więcbork,  no i my strażacy gminy Więcbork. Mszę i przemarsz uświetniła swą muzyką Więcborska Orkiestra Dęta.

_DSC1569

niżej zdjęcia z tej uroczystości

Kategoria: Bez kategorii