Zapraszamy na koncert

przez | 23 listopada 2012

Dzięki środkom unijnym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego rozpoczęła się edycja projektu “Dziedzictwo kulturowe województwa kujawsko-pomorskiego -wsparcie opieki nad zabytkami w 2012 roku”. Obok prac konserwatorskich i rewitalizacyjnych w zabytkach na terenie województwa (w tym i w naszym kościele) odbędzie się w tym roku 120 koncertów, których koordynatorem jest Toruńska Orkiestra Symfoniczna. W niedzielę po mszy o godzinie 15/00  odbył się jeden z tych koncertów w naszej świątyni. Byłem i dla Ciebie nagrałem – POSŁUCHAJ i obejrzyj kawałek koncertu – poczuj jego nastrój……

[hana-flv-player
video=”http://parafiawiecbork.pl/videos/251112koncert.flv”
width=”380″
height=””
description=”Sarah is having fun at the beach”
player=”4″
/]

… i obejrzyj również zdjęcia z tego koncertu, może następny koncert  będzie z twoim udziałem.

Kategoria: Bez kategorii