wigilia bożego narodzenia 2012

przez | 24 grudnia 2012
[jwplayer playlistid=”2830″]
Ach witaj Zbawco, z dawna żądany,
tyle tysięcy lat wyglądany
na Ciebie króle, prorocy czekali, a Tyś tej nocy
nam się objawił, nam się objawił…

 Wszyscy rozglądamy się za prawdziwą, szczerą miłością. Każdy z nas jej pragnie, chciałby nią obdarzyć innych. A tymczasem ona jest na wyciągnięcie ręki; ukryta w małym, białym kawałku Chleba, tak niepozornym, jak Dziecko narodzone kiedyś w Betlejem. Kościół rok 2012/2013 ogłosił Rokiem Wiary. Obyśmy wszyscy, w tym czasie zrozumieli i poznali, jak dobry jest Bóg, który daje się nam w cudowny, prosty, „betlejemski” doświadczyć mocy wiary w życiu.  Doświadczenia miłości Jezusa i szczęścia płynącego z Jego obecności.

Życzą naszym Parafianom i miłym gościom

Ks. Prałat Adam Kątny
Ks. Marek Kusy
Ks. Marcin Benk
Kategoria: Bez kategorii