Więcborski Dzień Młodzieży 2016

przez | 29 maja 2016

29.05. 2016 r. to była wyjątkowa data dla naszej parafii! W ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży oraz obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski, świętowaliśmy Więcborski Dzień Młodzieży! Wszystko mogło się odbyć dzięki zaangażowaniu wielu dobrych ludzi a zwłaszcza Mgok Więcbork! Dopisała nam zarówno pogoda, jak i niesamowita atmosfera! Była wspólna modlitwa i muzykowanie, tańce i zabawy dla dzieci i młodzieży, oraz quiz z wiedzy o Chrzcie Polski. Na scenie pojawiła się Scholka ze Sypniewa, zespół wokalny działający przy MGok wraz z sekcją muzyczną z Bydgoszczy oraz nasz wyjątkowy zespół EFFATHA! Na koniec ok. 21:37 odśpiewaliśmy wspólnie HYMN ŚDM oraz Barkę. Było pięknie! Dziękujemy wszystkim za obecność, za stworzenie wyjątkowej atmosfery i przede wszystkim za radość!