Plan kolęd 2022-2023

Po Świętach Bożego Narodzenia rozpoczniemy, po pandemicznej przerwie, duszpasterskie nawiedzenie rodzin zwane „kolędą” w tradycyjnej formie według następującego porządku:

PLAN KOLĘDY:

2.01.2023 PONIEDZIAŁEK

  • I kapłan: Zboże – wybudowanie pod Sępólno – początek o 10.00, prosimy o pojazd o 9.45
  • II kapłan: Witunia – ul. Runowska i ul. Pogodna
  • III kapłan: Witunia, ul. Zakrzewska, Żytnia, Owsiana i Porzeczkowa

3.01.2023 WTOREK

  • I kapłan: Witunia, ul. Łąkowa

  • II kapłan: Witunia, ul. Ogrodowa i Krótka oraz Wiatrakowa i Leśna

  • III kapłan: Witunia – ul. Złotowska – od pp. Rojek do końca po obydwu Stronach i ul. Kwiatowa

4.01.2023 ŚRODA

  • I kapłan: Witunia – ul. Witosa – od pp. Lutowskich numery nieparzyste

  • II kapłan: Witunia – ul. Witosa – numery parzyste od pp. Halkiewicz do pp. Włodarczyk

  • III kapłan: Witunia – ul. Złotowska – od pp. Wojciechowskich do pp. Bachusz i ul.Truskawkowa

5.01.2023 CZWARTEK

  • I kapłan: Witunia – ul. Złotowska od wiaduktu po obydwu stronach do pp. Piech i ul. Wiśniowa

  • II kapłan: Witunia – ul. Wybudowanie   

  • III kapłan: Witunia – ul. Witosa – od mostu do pp. Bauza po obydwu stronach i Nowodworska, Dalkowska i Jęczmienna

początek kolędy w Wituni o 15.30, prosimy o pojazd o 15.15.

7.01.2023 SOBOTA

  • Kapłan I: Al. 600-lecia – blok numer 2

  • Kapłan II: Al. 600-lecia strona nieparzysta

  • Kapłan III: ul. Wojska Polskiego 4

9.01.2023 PONIEDZIAŁEK

  • Kapłan I: ul. Wojska Polskiego 6

  • Kapłan II: ul. Starodworcowa początek od starego Dworca

  • Kapłan III: ul. Ignacego Krasickiego

Kolędę w sobotę rozpoczniemy o godz. 10.00

10.01.2023 WTOREK

  • Kapłan I: ul. Wierzbowa i Kwiatowa
  • Kapłan II: Dworzec i następnie Świerkowa
  • Kapłan III: ul. Gdańska – numery nieparzyste od numeru 3 do 21

11.01.2023 ŚRODA

  • Kapłan I: ul. Sosonowa i ul. Gdańska – numery nieparzyste od 23 do 25 i  numery parzyste od 34 do 24           
  • Kapłan II: ul. Gdańska – numery parzyste od 2 do 6 i ul. Krótka – blok i ul. Korczaka Domy Dziecka
  • Kapłan III: ul. Gdańska – numery parzyste od 8 do 22 i Wojska Polskiego blok 2A

12.01.2023 CZWARTEK

  • Kapłan I: ul. Brzozowa       
  • Kapłan II: ul. Lipowa 
  • Kapłan II: ul. Na Skarpie

13.01.2023 PIĄTEK                       

  • Kapłan I: ul. Łokietka i B. Śmiałego, po drodze Przemysława II i Mieszka I
  • Kapłan II: ul. Pomorska, po drodze ul. Piastów i ul. Krajeńska (od strony Szlaku Bursztynowego)
  • Kapłan III: ul. Kazimierza Odnowiciela, Szlaku Bursztynowego, Konrada Mazowieckiego, Leszka Czarnego i Leszka Białego

14.01.2023 SOBOTA

  • Kapłan I: ul. Powstańców Wlkp. 11 i 13  
  • Kapłan II: ul. Powstańców Wlkp. 15 i 17 i ul. Kasztanowa
  • Kapłan III:  ul. Powstańców Wlkp. blok 7 i 9 

16.01.2023 PONIEDZIAŁEK

  • Kapłan I: Chrobrego i Krzywoustego 
  • Kapłan II: Słoneczna – numery parzyste           
  • Kapłan III: Słoneczna – numery nieparzyste 

17.01.2023 WTOREK

  • Kapłan I: Złotowska – numery parzyste od 4 do 20 i  numery nieparzyste od 21 do 1
  • Kapłan II: Złotowska – numery parzyste od 22 do 40
  • Kapłan III: Złotowska – numery parzyste od 42 do 62     

18.01.2023 ŚRODA

  • Kapłan I: Złotowska – numery nieparzyste od końca do 23
  • Kapłan II: Wyzwolenia – za cmentarzem i numery parzyste od 26 do 2     

19.01.2023 CZWARTEK

  • Kapłan I: Wyzwolenia – numery nieparzyste od 1 do 17 i ul. Widokowa (po drodze)
  • Kapłan II: Hallera – numery nieparzyste od 41 do 23 
  • Kapłan III: Hallera – numery parzyste od 4 do 18   

20.01.2023 PIĄTEK

  • Kapłan I: Hallera – numery nieparzyste od 1 do 19
  • Kapłan II: Hallera – numery parzyste od 20 do 30                       
  • Kapłan III: Hallera – numery parzyste od 46 do 32    

21.01.2023 SOBOTA

  • Kapłan I: Mickiewicza numery nieparzyste od początku
  • Kapłan II: Zamkowa, Zebrzydowskiego, Powstańców Wielkopolskich 1,2,3,4,6 i blok 5
  • Kapłan III: Kościuszki od numeru 1 po obu stronach  

23.01.2023 PONIEDZIAŁEK

  • Kapłan I: Stary Rynek i Tartaczna 
  • Kapłan II: Parkowa i Strzelecka – numery nieparzyste od 3 do 13 i parzyste od 2 do 26
  • Kapłan III: Strzelecka – od końca po obydwu stronach do numeru 15 i ul. Sportowa

24.01.2023 WTOREK

  • Kapłan I: ul. Dolna i Orla
  • Kapłan II: Pl. Jana Pawła II i ul. Mickiewicza numery parzyste od początku  do końca
  • Kapłan III: ul. Ogrodowa i Rybacka

25.01.2023 ŚRODA

  • Kapłan I: ul. Górna – numery nieparzyste i ul. Stroma    
  • Kapłan II: ul. Górna – numery parzyste i ul. Piaskowa  
  • Kapłan III: Potulickich i Wodna 

26.01.2023 CZWARTEK

  • Kapłan I: ul. 28 stycznia – od końca do początku i ul. Wyzwolenia strona nieparzysta od 43 do 21
  • Kapłan II: BoWiD blok 2 i blok 3    

27.01.2023 PIĄTEK

  • Kapłan I: BOWID 1 od mieszkania 1 do 30
  • Kapłan II: BOWID blok 8 BOWID 1 od mieszkania 31 do 45

  • Kapłan III: ul. Gdańska – blok nr 1

28.01.2023 SOBOTA

  • Kapłan I: ul. Pocztowa numery nieparzyste od końca
  • Kapłan II: ul. Pocztowa numery parzyste od końca
  • Kapłan III: ul. Wojska Polskiego z wyjątkiem bloków, Kazimierza II Sprawiedliwego, Spacerowa, Książęca i Henryka Pobożnego

30.01.2023 PONIEDZIAŁEK

  • Kapłan I: BoWiD blok 4 cały i blok 6 od mieszkania 1 do 10
  • Kapłan II: BoWiD blok 5 cały i blok 6 od mieszkania 11 do 25
  • Kapłan III: ul. Krajeńska od strony ul. Gdańskiej i Kazimierza Wielkiego

31.01.2023 WTOREK

  • Kapłan I: BOWID 7
  • Kapłan II: BoWiD blok 9 cały       
  • Kapłan III: BoWiD  blok 10  cały

Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30, w sobotę o godz. 10.00. Kto nie przyjął kolędy w proponowanym terminie, a chciałby przyjąć kapłana z wizytą kolędową, prosimy o umówienie się telefoniczne bądź w biurze parafialnym.