Plan kolęd 2019-2020

W piątek po świętach rozpoczynamy duszpasterskie nawiedzenie rodzin zwane kolędą. Plan kolędy jest następujący:

27 grudnia – piątek

I kapłan: Nowy Dwór – wieś

II kapłan: Zakrzewek – wieś – do szkoły

III kapłan: Zakrzewek – wieś od szkoły

28 grudnia – sobota

I kapłan: Zakrzewska Osada – 12 Apostołów 

II kapłan: Zakrzewska Osada – Długi Rząd          

III kapłan: Nowy Dwór – wybudowanie, czworaki, sześciorak i blok 31a

30 grudnia – poniedziałek początek o 10.00

I kapłan: Suchorączek – wieś oraz DPS

II kapłan: Zboże – wieś i Zboże – bloki

III kapłan: Dalkowo   (początek od p. Brączyków)

Początek kolędy w piątek, sobotę i poniedziałek o 10.00, prosimy o pojazdy o 9.45.

2 stycznia CZWARTEK

I kapłan: Śmiłowo wieś

II kapłan: Śmiłowo – wybudowanie i za jeziorem

III kapłan: Suchorączek – wybudowanie

   Początek kolędy w poniedziałek i czwartek o 10.00, prosimy o pojazdy o 9.45.

3 stycznia PIĄTEK

I kapłan: Zboże – wybudowanie, początek o 10.00 prosimy o pojazd o 9.45.

II kapłan: Witunia – ul. Runowska początek o 15.30, prosimy o pojazd o 15.25

III kapłan: Witunia, ul. Zakrzewska, Żytnia, Owsiana i Porzeczkowa – początek o 15.30, prosimy o pojazd o 15.25

4 stycznia SOBOTA

I kapłan: Witunia, ul. Łąkowa

II kapłan: Witunia, ul. Ogrodowa i Krótka, Wiatrakowa i Leśna – (nowe)

III kapłan: Witunia – ul. Złotowska – od pp. Rojek do końca po obydwu

Stronach i ul. Kwiatowa

Początek kolędy o 10.00, prosimy o pojazdy o 9.45.

7 stycznia WTOREK

Kapłan I: Witunia – ul. Witosa – od pp. Lutowskich numery nieparzyste do pp. Splitt

Kapłan II: Witunia – ul. Witosa – numery parzyste od pp. Halkiewicz do pp. Włodarczyk

Kapłan III: Witunia – ul. Złotowska – od pp. Wojciechowskich do pp. Bachusz i ul. Truskawkowa

Początek kolędy o 15.30, prosimy o pojazd o 15.25.

8 stycznia ŚRODA

Kapłan I: Witunia – ul. Złotowska od wiaduktu po obydwu stronach do pp. Piech i ul. Wiśniowa

Kapłan II: Witunia – Wybudowanie

Kapłan III: Witunia – ul. Witosa – od mostu do pp. Bauza po obydwu stronach i ul. Nowodworska, Dalkowska i Jęczmienna

Początek kolędy o 15.30, prosimy o pojazd o 15.25.

9 stycznia CZWARTEK

Kapłan I: ul. Złotowska – numery parzyste od 4 do 20 i  numery nieparzyste od 21 do 1

Kapłan II: ul. Złotowska – numery parzyste od 22 do 40

Kapłan III: ul. Złotowska – numery parzyste od 42 do 62     

10 stycznia PIĄTEK

Kapłan I: ul. Złotowska – numery nieparzyste od końca do 23

Kapłan II: ul. Wyzwolenia – numery parzyste od 2 do 6                 

Kapłan III: ul. Wyzwolenia – za cmentarzem i n-ry parzyste od 26 do 8

11 stycznia SOBOTA

Kapłan I: ul. Wyzwolenia – numery nieparzyste od 1 do 17   i ul. Widokowa (po drodze)

Kapłan II: ul. Hallera – numery nieparzyste od 41 do 23   

Kapłan III: ul. Hallera – numery parzyste od 4 do 18   

13 stycznia PONIEDZIAŁEK

kapłan I – ul. Hallera – numery nieparzyste od 1 do 19

kapłan II – ul. Hallera – numery parzyste od 20 do 30                       

kapłan III – ul. Hallera – numery parzyste od 46 do 32    

14 stycznia WTOREK

kapłan I – ul. Słoneczna – numery parzyste           

kapłan II – ul. Słoneczna – numery nieparzyste 

kapłan III – ul. Ogrodowa i Rybacka

15 stycznia ŚRODA

kapłan I – ul. Stary Rynek i Tartaczna 

kapłan II – ul. Parkowa i Strzelecka – numery nieparzyste od 3 do 13 i parzyste od 2 do 26

kapłan III – ul. Strzelecka – od końca po obydwu stronach do numeru 15 i ul. Sportowa

16 stycznia CZWARTEK

kapłan I – ul. Dolna i Orla

kapłan II – Pl. Jana Pawła II i ul. Mickiewicza numery parzyste od początku  do końca    

kapłan III – Potulickich i Wodna 

17 stycznia PIĄTEK

kapłan I – ul. 28 stycznia – od końca do początku i ul. Wyzwolenia strona nieparzysta od 43 do 21 

kapłan II – ul. Górna – numery nieparzyste i ul. Stroma    

kapłan III – ul. Górna – numery parzyste i ul. Piaskowa  

18 stycznia SOBOTA

kapłan I – ul. Mickiewicza numery nieparzyste od początku

kapłan II – ul. Zamkowa, Zebrzydowskiego, Powstańców Wielkopolskich 1,2,3,4,6 i blok 5

kapłan III – ul. Kościuszki od numeru 1 po obu stronach  

20 stycznia PONIEDZIAŁEK

Kapłan I: BOWID 1 od mieszkania 1 do 30

Kapłan II: BOWID 1 od mieszk. 31 do 45 i BOWID 9 od mieszk. 25 do 32 czwarta klatka

Kapłan III: BoWiD blok 9 od mieszkania 1 do 24

21 stycznia WTOREK

Kapłan I: BoWiD blok 2    

Kapłan II: BoWiD blok 3   

Kapłan III: BOWID 5

22 stycznia ŚRODA

Kapłan I: BoWiD blok 4 cały

Kapłan II: BoWiD blok 6

Kapłan III: ul. Gdańska – blok nr 1                

23 stycznia CZWARTEK

 Kapłan I: BoWiD blok 8 cały i BoWiD  blok 10 od mieszk. 1 do 8        

Kapłan II: BoWiD  blok 10  od mieszkania 9 do 32

Kapłan III: BoWiD blok 7  cały

24 stycznia PIĄTEK

Kapłan I: Al. 600-lecia – blok numer 2

Kapłan II: Al. 600-lecia strona nieparzysta

  Kapłan III: ul. Wojska Polskiego 4

25 stycznia SOBOTA

Kapłan I: ul. Pocztowa numery nieparzyste     

Kapłan II: ul. Pocztowa numery parzyste           

Kapłan III: ul. Wojska Polskiego, Kazimierza II Sprawiedliwego, ul Spacerowa i ul. Książęca i Henryka Pobożnego

  27 stycznia PONIEDZIAŁEK

Kapłan I: ul. Wojska Polskiego 6

Kapłan II: ul. Starodworcowa początek od Starego Dworca

Kapłan III: ul. Ignacego Krasickiego

28 stycznia WTOREK

Kapłan I: ul. Wierzbowa  i Kwiatowa

Kapłan II: Dworzec i następnie Świerkowa

Kapłan III:ul. Gdańska – numery nieparzyste od numeru 3 do 21

29 stycznia ŚRODA

Kapłan I: ul. Sosnowa i ul.Gdańska – numery nieparzyste od 23 do 25 i numery parzyste od 34 do 24 

Kapłan II: ul. Gdańska – n-ry parzyste od 2 do 6 i ul. Krótka – blok i ul. Korczaka – Domy Dziecka

Kapłan III: ul. Gdańska – numery parzyste od 8 do 22

30 stycznia CZWARTEK

Kapłan I: ul. Brzozowa       

Kapłan II: ul. Lipowa 

Kapłan III: ul. Na Skarpie

31 stycznia PIĄTEK

Kapłan I: ul. Powstańców Wlkp. 11 i 13  

  Kapłan II: ul. Powstańców Wlkp. 15 i 17 i ul. Kasztanowa

Kapłan III:  ul. Powstańców Wlkp. blok 7 i 9  cały      

1 lutego SOBOTA

Kapłan I: ul. Krajeńska od strony ul. Gdańskiej i Kazimierza Wielkiego    

Kapłan II: ul. Kazimierza Odnowiciela, Szlaku Bursztynowego, Leszka Czarnego i Leszka Białego

Kapłan III: ul. Chrobrego i Krzywoustego                    

3 lutego PONIEDZIAŁEK

Kapłan I: ul. Łokietka i B. Śmiałego

Kapłan II: ul. Pomorska, po drodze ul. Piastów i ul. Krajeńska (od strony Szlaku Bursztynowego)

      

Kolędę rozpoczynamy o 15.30, w sobotę o godz. 10.00.