5 lipca 2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu w biurze parafialnym. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto parafii.
  2. Czwartkowy różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych oraz misyjnych prosimy, aby poprowadził Chór Lutnia.
  3. Przypominamy, że względu na to, że dzieci od września wrócą do szkoły, uroczystość I komunii św. przeżywać będziemy w sobotę, 10 października o godz. 12.00. Będą mogły do niej przystąpić wszystkie dzieci z klasy IV, które nie uczyniły tego wcześniej.
  4. Serdecznie zapraszamy na letnie prezentacje organowe, które odbywać się będą po niedzielnej sumie parafialnej ok. godziny 11.50. Prezentacje wykona nasz organista pan Karol Szmidt. Odbędą się one w lipcu i sierpniu – szczegółowy harmonogram na plakacie. Zwieńczeniem prezentacji będzie koncert finałowy połączony z występem chóru „Lutnia” w dniu odpustu parafialnego – 15 sierpnia. Zachęcamy do zakupu Przewodnika Katolickiego, w którym znajduje się artykuł dotyczący tych wydarzeń. Jednocześnie informujemy, że w przyszłą niedzielę – nasz chór parafialny będzie śpiewał podczas Mszy Świętej transmitowanej w TVP1 o godz. 7.00 z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Krakowie-Łagiewnikach, a w poniedziałek podczas Mszy Świętej transmitowanej w Telewizji TRWAM o godz. 13.30 z sanktuarium na Jasnej Górze.
  5. Dziękujemy osobom, które w trosce o innych pamiętają o obowiązku zakrywania nosa i ust podczas obecności w kościele.
  6. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom udającym się na wypoczynek życzymy dużo słońca, pogody ducha i szczęśliwego powrotu do domu.