2 października 2022

XXVII NIEDZIELA ZYKŁA

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w tym tygodniu złożyli ofiary w biurze parafialnym. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wpłacone na konto parafii.
  2. Czwartkowy różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych oraz misyjnych prosimy, by poprowadziła Róża św. Jana Pawła II.
  3. Nabożeństwo Różańcowe odprawiamy w niedziele o godz. 16.30, w pozostałe dni po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00. Środowy różaniec poprowadzi Grupa Modlitewna św. Jana. W piątek przypada Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej – zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy św. o godz. 18.00, podczas której poświęcone zostaną różańce dzieciom pierwszokomunijnym. Po Mszy św. wyruszy procesja różańcowa ulicami naszego miasta.
  4. W tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Lektorów, ministrantów i kandydatów zapraszamy na Mszę św. w czwartek na godzinę 18.00, po Mszy św. i różańcu zbiórka lektorów, ministrantów i kandydatów. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.30, w piątek od godz. 17.00. Rodziców prosimy o przypomnienie i zachęcenie swoich pociech. W sobotę ks. Ronald odwiedzi chorych z II soboty miesiąca.
  5. Informujemy o możliwości zaszczepienia się przeciwko Covid-19. osób powyżej 18 roku życia. Szczepienia 1, 2, 3 i 4 dawką, odbędą się, bez wcześniejszej rejestracji i zapisów: w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku (za budynkiem Urzędu Miejskiego) w środę, 5 października od godz. 13.00 do 15.00 oraz w sobotę, 8 października od godziny 10.00 do 12.00.
  6. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego. Jest także Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci.
  7. Pan Bóg powołał do siebie śp. Adama Zyndera z Powstańców Wielkopolskich (63 lata), jego pogrzeb w środę o godz. 10.00. Zmarłego polecamy miłosierdziu Bożemu.