Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 kwietnia 2024

III Niedziela Wielkanocna

 1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w tym tygodniu składali ofiary w biurze parafialnym. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wpłacone na konto parafii.
 2. Czwartkowy różaniec w intencji powołań prosimy, by poprowadziła Róża św. Jana Pawła II.
 3. Pierwsza z trzech „Pielgrzymek do korzeni” – pielgrzymka do Gniezna odbędzie się już w najbliższą sobotę. Autokar odjedzie sprzed kościoła w Więcborku o godz. 6.30. Powrót około godziny 18.00.
 4. Msza św. dla Wspólnoty Więcborskie Rykotki w przyszłą niedziele o godz. 14.00. Po Mszy św. nabożeństwo Drogi światła. Serdecznie zapraszamy całą Wspólnotę oraz jej przyjaciół i tych, którzy chcieliby do nich dołączyć.
 5. Szczegółowy grafik spotkań i spowiedzi przed bierzmowaniem umieszczony jest w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.
 6. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego.
 7. Pan Bóg powołał do siebie z naszej rodziny parafialnej śp. Leokadię Spica z ul. Gdańskiej (90 lat). Jej pogrzeb we wtorek o godz. 10.00.
 8. Informacje dla kandydatów do bierzmowania na 9 maja 2024:
 • Sakrament bierzmowania zostanie udzielony przez Księdza Biskupa, w czwartek, 9 maja podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 • Próby liturgiczne: piątek – 12 kwietnia, piątek – 26 kwietnia, środa – 8 maja. Kandydaci uczestniczą we Mszy św. o. godz. 18.00 i następnie w próbie liturgicznej. Obecność obowiązkowa.
 • Spowiedź święta dla kandydatów, rodziców i świadków: środa – 8 maja. Pierwsza grupa (nazwiska od A do M) o godzinie 16.00; Druga grupa (nazwiska od N do Ż) o godzinie 16.45.