17 października 2021 r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu w biurze parafialnym, składane na tacę oraz wpłacane na konto parafii.

2. Msza św. dla Wspólnoty Więcborskie Rykotki dzisiaj o godz. 14.00.

3. Nabożeństwo różańcowe w niedziele o godz. 16.30, w dni powszednie dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św., a dla dzieci od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich do modlitwy a rodziców prosimy o przypomnienie i zachęcenie dzieci.

4. Uczniów klas VII szkoły podstawowej, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie we wtorek o godz. 19.00 w kościele.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze przygotowanie do obchodów uroczystości ku czci naszych Patronów – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Nauki rekolekcyjne głoszone będą na wszystkich niedzielnych Mszach świętych już od sobotniego wieczoru, a następnie w poniedziałek, wtorek, i środę o godzinie 9.00 i 18.00. W czwartek, w dzień odpustu zapraszamy na Mszę św. o godzinie 9.00, 11.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi świętej w środę od godz.8.30 do 10.00 i od 16.30 do 18.00. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Od początku pandemii to pierwsze rekolekcje – chciejmy z nich jak najlepiej skorzystać. Nauki głosić będzie ojciec Eliot, franciszkanin.

6. W ubiegłą niedzielę udało się zebrać na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia 1145 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary i Parafialnemu Zespołowi Caritas za ich zbieranie.

1. Czwartkowy różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych oraz misyjnych prosimy, aby w ramach wieczornego nabożeństwa po Mszy św. poprowadziła Róża MB Szkaplerznej.

2. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wiernych Zmarłych. W biurze parafialnym przyjmujemy Wymienianki jednorazowe i całoroczne.

3. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego.