Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20 września 2020

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu w biurze parafialnym. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i wpłacane konto parafii.
  2. Jak widać – rozpoczął się remont prezbiterium naszego kościoła. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Serdecznie prosimy o modlitwę w intencji sprawnego przebiegu remontu.
  3. Msza św. dla wspólnoty Więcborskie Rykotki zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół.
  4. Czwartkowy różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych oraz misyjnych prosimy, aby ze względu na remont odmówić w domach.
  5. Kandydatów rozpoczynających cykl przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania, a więc uczniów klasy siódmej szkoły podstawowej, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00
  6. Comiesięczne katechezy dla kandydatów na wszystkich etapach przygotowania rozpoczną się od listopada. Przypominamy, że nie ma już dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. Skoro dzieci i młodzież uczęszczają do szkół, nie powinniśmy zaniedbywać uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Z dyspensy obecnie mogą korzystać tylko osoby starsze, oraz takie, które mają obniżoną odporność.
  7. Dzisiaj naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć uczelnie katolickie. Zbiórkę prowadzi Grupę Modlitewną. Dziękujemy za każdą ofiarę i za ich zbieranie.
  8. Dziękujemy osobom, które w trosce o innych pamiętają o obowiązku zakrywania nosa i ust podczas obecności w kościele.
  9. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego.