Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26 listopada 2023

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym tygodniu złożyli ofiarę w biurze parafialnym. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wpłacone na konto parafii.
  1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. sprawowanej o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.
  2. Za tydzień, Pierwszą Niedzielą Adwentu, rozpoczyna się nowy Rok Liturgiczny. Już dzisiaj zapraszamy na Roraty, które będą odprawiane w Adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  1. Czwartkowy różaniec w intencji powołań prosimy, by poprowadziła Róża św. Józefa.
  2. W tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi dzieci klas IV w czwartek od godz. 16.30. W piątek spowiedź od godz. 16.00. Nabożeństwo I soboty po Mszy św. sprawowanej o godz. 9.00. Odwiedziny chorych z komunią św. w sobotę od godz. 8.00.
  3. Msza św. w intencji zmarłych represjonowanych żołnierzy górników zostanie odprawiona w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
  4. W biurze parafialnym są już do nabycia świece Wigilijne Caritas. Duże świece po 20 zł, małe po 10. Kupując świece wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  5. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego. Dzisiaj z modlitewnikiem na grudzień.