18 kwietnia 2021

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu w biurze parafialnym, składane na tacę oraz wpłacane na konto parafii. Dziękujemy za każdą złotówkę.
  2. Czwartkowy różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych oraz misyjnych prosimy, aby poprowadziła Róża św. Faustyny.
  3. Pierwsza spowiedź dla dzieci z klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz ze szkoły w Zakrzewku w sobotę o godzinie 10.00, dla dzieci z klasy III b Szkoły Podstawowej numer 2 w sobotę o godz. 10.30.
  4. W piątek przypada Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących podczas pandemii: zakrywania ust i nosa, zachowania dystansu społecznego 1,5 metra oraz limitu 1 osoby na 20 m2. W naszym kościele są to 24 osoby. Na zewnątrz obowiązuje dystans społeczny 1,5 m. Przypominamy, że przy wejściu do kościoła znajdują się kartki z numerami, które wchodząc zabieramy ze sobą, a wychodząc z kościoła odkładamy na to samo miejsce. W przypadku braku kart wejście do kościoła jest niezgodne z prawem. Kartki po każdej Mszy św. są dezynfekowane.
  6. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego, jest także Mały Przewodnik Katolicki.