15 września 2019

XXIV Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu w biurze parafialnym, za ofiary składane dzisiaj na tacę.

2. Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się:

• dla uczniów SP 1 i SP w Zbożu -17 maja 2020 r. o g. 12.15;

• dla uczniów SP 2 i pozostałych – 31 maja 2020 r. o g. 12.15.

1. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15.

2. Msza św. dla Wspólnoty Więcborskie Rykotki zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół.

3. Ks. Maciej zaprasza kandydatów na ministrantów na cotygodniowe spotkania formacyjne w poniedziałek pół godziny przed wieczorną Mszą św.

4. Zapraszamy młodzież na spotkanie naszej grupy oazowej we wtorek o godz. 18.30.

5. Grupa modlitewna św. Jana zaprasza na półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu w kościele, w środę, 18 września po Mszy św. o godz. 18.00.

6. Czwartkowy Różaniec w intencji powołań kapłańskich i zakonnych prosimy, aby poprowadziła Róża Świętej Bożej Rodzicielki.

7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na obowiązkową próbę w najbliższą sobotę 21 września o godz. 11.30 w kościele. Nieobecność będzie traktowana jako rezygnacja z przyjęcia tego sakramentu.

8. Młodzież naszej parafii wraz z kandydatami do bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę, 22 września na Msze Świętą o godzinie 17.00.

9. Wizytację kanoniczną w naszej parafii będziemy przeżywali w niedzielę, 6 października. Ksiądz biskup odprawi Mszę św. w kaplicy w Zbożu o godzinie 9.30, a następnie udzieli sakramentu bierzmowania podczas Mszy św. godz. o 12.15 w kościele parafialnym.

10. Nasza parafia organizuje wyjazd do Filharmonii Pomorskiej z okazji Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Wykonane zostanie jedno z najsławniejszych dzieł Wolfganga Amadeusza Mozarta – “Requiem”. Wyjazd odbędzie się 30 października o godz.17.00. Koszt wyjazdu wraz z biletem wynosi 35 zł. Zapisy w biurze parafialnym lub u księdza Łukasza. Gorąco zapraszamy do takiej formy pamięci o tych, którzy odeszli…

11. Tegoroczna X Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 24-25 października (czwartek/piątek). Będzie to pielgrzymka dziękczynna za peregrynację Obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej. Koszt ok. 70 złotych. Chętnych zapraszamy do zapisywania się w biurze parafialnym.

12. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego.