10 stycznia 2021

Święto Chrztu Pańskiego

1. Bóg zapłać za ofiary składane w biurze parafialnym, na tacę, wpłacane na konto parafii oraz złożone podczas Mszy św. kolędowej.
  2. Kończy się okres Bożego Narodzenia, zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku jeszcze dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15.
  3. Przypominamy, że w tym roku zamiast tradycyjnej „kolędy” zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na Mszę św. sprawowaną w ich intencji w dni powszednie o godz. 18.00. Ze względu na przepisy sanitarne niemożliwe jest, abyśmy się wszyscy pomieścili w kościele, ale zapraszamy chętnych mieszkańców poszczególnych rejonów naszej parafii do uczestnictwa we Mszy św., a pozostałych do modlitwy w domach. Podczas Mszy św. poświęcona zostanie przyniesiona wodę, którą będziemy mogli pokropić nasze mieszkania. Prosimy o przyniesienie ze sobą wody do poświęcenia, lub pojemniczka na poświęconą wodę. W tym tygodniu Msza św. kolędowa z prośbą o błogosławieństwo w Nowym Roku odprawiona zostanie:
  • 11 stycznia (poniedziałek) w intencji mieszkańców Więcborka z ul. Słonecznej, Dolnej, Orlej, Górnej, Piaskowej, Stromej, Starego Rynku, Tartacznej i 28 Stycznia;
  • 12 stycznia (wtorek) w intencji mieszkańców Więcborka z ul. Ogrodowej, Rybackiej, Parkowej, Strzeleckiej i Sportowej;
  • 13 stycznia (środa) w intencji mieszkańców Placu Jana Pawła II, Mickiewicza, Potulickich, Wodnej, Zamkowej i Zebrzydowskiego;
  • 14 stycznia (czwartek) w intencji mieszkańców z ul. Powstańców Wielkopolskich;
  • 15 stycznia (piątek) w intencji mieszkańców z ul. Wojska Polskiego;
  • 18 stycznia (poniedziałek) w intencji mieszkańców z Al. 600-lecia, ul. Spacerowej i Krótkiej;
  1. Msze św. w styczniu odprawiać będziemy o godz. 9.00 i 17.00 oraz Mszę św. „kolędową” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  2. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Przewodnika Katolickiego.