Odnowiony pomnik na Jego imieniny

przez | 27 października 2012
Odnowiony pomnik ś.p.  ks. Tadeusza Słominskiego

Odnowiony pomnik ś.p. ks. Tadeusza Słomińskiego

           Zgodnie z decyzją Naszego Proboszcza ks. Adama Kątnego został odnowiony pomnik zmarłego w 1985 roku Proboszcza ks. Tadeusz Słomińskiego.  Należy podkreślić iż ten fakt łączy się z imieninami naszej parafii, oraz imieninami zmarłego ks. Tadeusza.                 Odnowienie miejsca spoczynku ks. Tadeusza zostało sfinansowane ze środków zebranych w parafii jak i dzięki życzliwości wielu osób i instytucji, w tym szczególnie dyrekcji i pracownikom ZGK w Więcborku którzy odnowili krzyż i figurę Matki Boskiej przed wejściem na cmentarz.                                                                    Prośba proboszcza ks. Adama o wsparcie finansowe tego remontu jak zwykle, i po raz kolejny w tym przypadku spotkała się z życzliwością naszych parafian.                      Wszystkim serdeczne “Bóg zapłać!”                         Poniżej zaznaczam link do życiorysu ks. Tadeusza Słomińskiego, wieloletniego i wspaniałego  proboszcza naszej parafii.

ZAPRASZAM,  POCZYTAJ JESZCZE RAZ !.

Kategoria: Bez kategorii