Msza Św. w intencji pomordowanych w Karolewie

przez | 6 września 2015

Jak co roku w Karolewie w pierwszą niedziele września w kaplicy została odprawiona Msza Święta w intencji pomordowanych. Mszę Świętą  koncelebrowali: proboszcz: ks. Piotr PIENIĄŻEK (Parafia pw. św. Jakuba Apostoła  w Wielowiczu) oraz wikary więcborskiej parafii ks. Marcin Wierzchosławski. Władze samorządowe złożyły kwiaty i znicze przy pamiątkowych tablicach. W uroczystości uczestniczyła również parafialna drużyna harcerska.

Msza Św. w Karolewie 2015

Msza Św. w Karolewie – 6 wrzesień 2015r. (od lewej: ks. Marcin Wierzchosławski, harcerz Tomasz Zakurzewski, ks. proboszcz Piotr Pieniążek), fot. Szymon Grabinski

Drużyna Harceska przed Kaplicą w Karolewie - wrzesień 2015r.

Drużyna harcerska przed Kaplicą w Karolewie – 6 wrzesień 2015r. (od lewej: Miłosz Borzyszkowski, Tomasz Zakurzewski, Rafał Nita, Błażej Grabinski, Dominik Grolewski, Kamil Kienast, ks. Marcin Wierzchosławski, Oliwier Olek) , fot. Szymon Grabinski