Koncert na urodziny świętego Jana Pawła II

przez | 19 maja 2015

Na placu im. Jana Pawła II odbył się koncert z okazji rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II honorowego obywatela Miasta i Gminy Więcbork.

Poniżej fotka z 21.08.2002 roku z wręczenia płaskorzeźby Matki Boskiej Krajeńskiej jako dowodu nadania Ojcu Swiętemu JP II honorowego obywatela miasta i gminy Więcbork. Castel Gandolfo 2002.

Castel Gandolfo-21.08.2002

A tu zapraszam na fragmenty z koncertu 18 maja 2015 na placu im. Jana Pawła II w Wiecborku

Akt nadania Honorowego Obywatela Miasta i Gminy Więcbork wraz z płaskorzeźbą Matki Boskiej Krajeńskiej. Od lewej Burmistrz Więcborka Andrzej Marach, xx, sekretarz gminy Teresa Nelke, wykonawca płaskorzeźby p. Cegielski, Jarosław Ługowski dyrektor DS, ks. proboszcz Franciszek Gabor, ks. Andrzej Szopiński. Ratusz w Wiecborku rok 2002.

wspolne zdjecie