Komunikat w sprawie zamknięcia Kościoła na czas kwarantanny

przez | 27 października 2020

W związku z nakazaną kwarantanną, w trosce o wspólne bezpieczeństwo jesteśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o zamknięciu naszego kościoła przynajmniej do soboty, 31 października włącznie. Zamówione Msze św. odprawione będą bez udziału wiernych w mieszkaniach księży. Prosimy o zrozumienie i modlitwę.

AKTUALIZACJA – 29.10.2020 r.

Z przykrością informujemy, że testy na COVID-19 okazały się pozytywne u ks. Łukasz i ks. Macieja. Księża czują się dobrze. Test ks. Proboszcza miał wynik negatywny. Nadal wszyscy księża pozostają na kwarantannie. Kościół i biuro parafialnie zostały podane dezynfekcji przez profesjonalną firmę. W tej chwili mamy obiecanego kapłana, który odprawi w niedzielę Msze święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 12.15. Wieczornej Mszy św. nie będzie. O tym, jak będziemy mogli odprawiać Msze św. od 2 listopada powiadomimy niezwłocznie po otrzymaniu wskazań od odpowiednich Służb. W sobotę na stronie internetowej potwierdzimy uzgodnione zastępstwo i za prosimy do udziału we Mszach św. zgodnie z obowiązującym w naszym kościele limitem 42 osób. Niestety Mszy św. w najbliższą niedzielę w Zbożu nie będzie.