Ogłoszenia , intencje

VI Niedziela Zwykła

17 lutego 2019

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu w biurze parafialnym. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszach św. i nabożeństwach podczas nawiedzenia Matki Bożej. Bóg zapłać za adorację, za udział w procesji na powitanie, za niesienie obrazu, za udekorowanie ulic, domów, okien i naszej świątyni. Bóg zapłać za wykonanie tronu, na którym ustawiony był obraz Matki Bożej. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie tego nawiedzenia.
  3. Msza św. dla wspólnoty Więcborskie Rykotki i ich przyjaciół i sympatyków dzisiaj o godz. 15.00.
  4. Msza św. za zmarłych w styczniu: śp. Annę Trendowicz, Alinę Kamińską, Czesława Ryczka, Stanisława Budnika, Helenę Olszewską, Jerzego Piekuta, Adama Szulca, Mariana Przybylskiego, Franciszka Marglewskiego, Mariana Polusa, Bogdana Kobzę zostanie odprawiona we wtorek o godz. 16.15.
  5. Ks. Maciej zaprasza kandydatów na ministrantów, szczególnie tych z którymi rozmawiał na kolędzie, na cotygodniowe spotkania formacyjne w poniedziałek pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  6. Czwartkowy różaniec w intencji powołań kapłańskich i zakonnych prosimy, by poprowadziła Róża Świętej Bożej Rodzicielki.
  7. Wręczenie nagród dla uczniów wyróżnionych w konkursie „Moja sukienka dla Matki Bożej”, których prace znajdują się w kościele, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15.
  8. Zachęcamy do lektury nowego numeru Przewodnika Katolickiego.