Droga Krzyżowa z naszego kościoła…

przez | 28 marca 2020

Wydaje się, że od dwóch tygodni przeżywamy zupełnie nowy i jakże głęboki Wielki Post. Od wczoraj z jeszcze ostrzejszymi ograniczeniami. To jednak, paradoksalnie może być czas, który wykorzystasz, który wyda takie owoce, jakich może nie wydał żaden Wielki Post. Dlaczego? bo w tym rozpędzonym świecie nagle wszyscy trochę się zatrzymaliśmy…

W przeżywaniu drogi wielkopostnego nawrócenia, chcemy pomóc Wam kochani parafianie, oddając rozważania Drogi Krzyżowej.
Tak, mamy świadomość, że nie są one najkrótsze ale chcemy Ciebie do nich bardzo mocno zaprosić. Znajdź sobie te trzy kwadranse, zapal świece i módl się rozważając Słowo Boże i medytując Mękę Zbawiciela. W tym wyjątkowym czasie – poświęć go dla Pana. Może szczególnie jutro, w piątek, dzień dla nas katolików tak ważny i tak wyjątkowy. Gdybyście nie znaleźli tyle czasu w jednym momencie, myślę że warto przeżyć tą Drogę Krzyżową rozważając np. po jednej stacji… Pełna dowolność!

Przy tej okazji bardzo dziękujemy tym, którzy w tym dziele bardzo ochoczo wzięli udział Tempo prac było zawrotne. Niech Pan Wam to wynagrodzi! Siostra Marcina Michalina Wieszołek, Kontakt Foto&Video ooooogromne dzięki!

Pamiętamy o Was wszystkich w modlitwie i pokornie sami o nią prosimy!